Jesteśmy doświadczonymi inżynierami budownictwa i posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu projektowego konstrukcji budowlanych żelbetowych oraz konstrukcji stalowych.

W roku 2009 założyliśmy pracownię konstrukcji budowlanych pod nazwą FC-PROJEKT.

W skład naszej pracowni wchodzą uprawnieni projektanci, doświadczeni specjaliści BIM oraz asystenci, co pozwala nam, na opracowanie zróżnicowanych projektów na najwyższym poziomie oraz w ustalonych terminach.

Prowadzimy również stałą współpracę z dużymi i znanymi warszawskimi biurami konstrukcyjnymi.

W procesie projektowym wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie BIM.
Posiadamy licencje programów takich jak TEKLA STRUCTURES oraz AXIS VM , dzięki czemu możemy opracowywać przestrzenne modele 3D oraz projekty warsztatowe konstrukcji stalowych w technologii 3D.

Na przestrzeni lat 2000-2009 zdobywaliśmy doświadczenie w dwóch renomowanych warszawskich pracowniach projektowych:
BWL-Projekt oraz KUBAN & SALAK Pracownia Konstrukcji Budowlanych.

Zapraszamy do współpracy.


mgr inż. ADAM FILIPIUK

projektant konstrukcji budowlanych
upr.bud. MAZ/0303/POOK/08
mob. +48 693 137 380

inż. ANDRZEJ CZARDYBON

projektant konstrukcji budowlanych
upr.bud. MAZ/0085/POOK/08
mob. +48 504 257 582
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Udział w pracach projektowych obiektów podczas zatrudnienia w firmie BWL- Projekt w latach 2000-2004

Obiekty na zdjęciu powyżej: Centrum Handlowe Warszawa – Wileńska, Hotel HYATT w Warszawie, Budynek biurowy Mistral w Warszawie, Osiedle Bemowo Wola Park w Warszawie, Salon Daimler Chrysler w Warszawie, Budynek biurowy Metropolitan w Warszawie, Centrum Handlowe "Arkadia" w Warszawie, Terminal Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Centrum Handlowe "Blue City" w Warszawie, Centrum Handlowe Stokrotka w Łomży, Hotel Polonia w Warszawie, Kompleks biurowy RONDO ONZ 1 w Warszawie.

Udział w pracach projektowych obiektów podczas zatrudnienia w firmie KUBAN & SALAK Pracownia Konstrukcji Budowlanych w latach 2004-2009

Obiekty na zdjęciu powyżej: Kompleks mieszkaniowy Przy Promenadzie w Warszawie, Osiedle mieszkaniowe "Bruzdowa" w Warszawie, Osiedle Forty Mokotów w Warszawie, Hala produkcyjno-magazynowa Saint Gobain w Dąbrowie Górniczej, Centrum logistyczno-dystrybucyjne Poland Central w Woli Bykowskiej, Miejski stadion Stadion MKS Cracovia w Krakowie, Apartamenty Pańska w Warszawie, Kompleks mieszkaniowy przy ul. Człuchowskiej w Warszawie, Pawilon Małp człekokształtnych w ZOO w Warszawie, ZŁOTA 44 - Residential Tower w Warszawie.